ul. Boh. Monte Cassino 1
tel. 077 4045800

Przedszkole Publiczne nr 5 w Brzegu

7 grudnia do naszego przedszkola zawitał niezwykły, dawno oczekiwany gość. Mikołaj. Niestety śniegu tego dnia nie było, więc renifery musiały zatrzymać się na dachu zamiast przed przedszkolem, ale i tak było cudownie. Wszystkie dzieci podziękowały Mikołajowi za wizytę i prezenty tańcem, piosenką lub wieszem.

Mikołaju, dziękujemy i czekamy :-)

W tych trudnych czasach przedzkolaki mimo braku publiczości pięknie zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz recytatorskie. Na koniec występów Pani dyrektor uroczyście mianowała dzieci na PRZEDSZKOLAKÓW. Gratulujemy:-)

Uroczystość Pasowania na Przedszkolak w tym roku odbyła sie bez udziału gości z powodu pandemii. Przedszkolaki stanęły jednak na wysokości zadania i pięknie zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie przed Panią dyrektor.

Gratulujemy wszystkim PRZEDSZKOLAKOM:-)

Tańce, wróżby, wspólne zabawy z magią w tle to czas ANDRZEJEK. Każdy z nas próbował przewidzieć przyszłość, ale jak będzie? Na to musimy jeszcze poczekać;-)

Każdy z nas ma swoje święto. Równiez nasz ukochany pluszak - misiu. Dlatgo tego dnia tańczliśmy, bawiliśmy się, ćwiczyliśmy z misiami. Bo z misiami można robić wszystko i zawsze jest przyjemnie.