ul. Boh. Monte Cassino 1
tel. 077 4045800

Przedszkole Publiczne nr 5 w Brzegu

XV HALOWA OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW za nami. Każdy chciał wypaść jak najlepiej by druzyna zwyciężyła. Była rywalizacja i  świetna zabawa z innymi rzedszkolakami oraz naszymi rodzicami.

Matematyka to królowa nau. Nasi przedszkolacy spróbowali swych sił w konkursie matemtycznym. Uczestnicy konkursu matematycznego Ignacy i Feliks z grupy V "Zajączki" poradzili sobie z rozwiązywaniem trudnych zadań. Gratulujemy!!!

Zajączki i Smerfy
21 marca wzięliśmy udział w V Integracyjnym Marszu „Przeganiamy zimę”.

Grupa Krasnoludków w ramach zajęć plastycznych przygotowała ciasto na ciasteczka, które później zostały upieczone przez Panie kucharki. Wszystkie maluszki chętnie pomagały w robieniu ciasteczek. Ciasteczka wyszły pyszne, co widać na uśmiechniętych buźkach dzieci.

 

Reprezentacja naszych przedszkolaków uczestniczyła w Brzeskich Halowych Mistrzostwach Przedszkolaka pod patronatem Burmistrza Miasta Brzeg Jerzego Wrębiaka. Mistrzostwa poświęcone były Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Nasi podopieczni zaprezentowali bardzo wysoki poziom gry w piłkę nożną. Z wielkim zapałem walczyli o każdą bramkę i zdobyli puchar dla przedszkola oraz pamiątkowe medale. Dodatkowo sędziowie wyróżnili naszego wychowanka (Samuela), który strzelił pierwszą bramkę podczas mistrzostw. Brawo kochani....byliście świetni.