ul. Boh. Monte Cassino 1
tel. 077 4045800

Przedszkole Publiczne nr 5 w Brzegu

Szanowni Rodzice!
Bardzo proszę o informację, kto z Państwa deklaruje, w przypadku przywrócenia funkcjonalności placówki, chęć korzystania z opieki przedszkolnej dla swojego dziecka. Informacja niniejsza jest niezbędna do określenia Państwa potrzeb w w/w obszarze i podjęcia decyzji w zakresie możliwości i warunków, jakie może spełnić placówka, biorąc pod uwagę szczególną sytuację, w jakiej wszyscy się obecnie znajdujemy. Ze względu na zagrożenie epidemiczne, w przypadku uruchomienia opieki, wytyczne GIS i MZ wskazują, że pierwszeństwo w przyjęciu będą miały dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, które realizują zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
Informacje w formie wiadomości tekstowej zawierającej imię i nazwisko dziecka wraz z argumentem zgłoszenia należy niezwłoczne, przesłać na pocztę przedszkola Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nie później niż do 3 maja 2020.
O podjętych rozwiązaniach i zasadach funkcjonowania przedszkola będziemy informować Państwa na bieżąco na stronie internetowej przedszkola i profilu na FB.
Z poważaniem
Małgorzata Naumowicz

W karnawale wybieramy sie na bale! :-)

Przebieramy się w wymarzone bajkowe postaci, tańczymy, śpiewamy, bawimy się.

 

 

W naszym przedszkolu odbyły się warsztaty kulinarne. Dietetyczki z Akademi Żywienia rozmawiały z dziećmi o zdowym odżywianiu, rozróżnianiu tego co służy zdrowiu a co szkodzi. Kolejnym etapem było samodzilene tworzenie zdrowych przekąsek, serków i "masła czekoladowego" bez cukru, a równie dobrego.Polecamy.